Kurs Powrót i Odnowa

Kurs Powrót i Odnowa to forma grupowej terapii dla osób zmagających się z konsekwencjami aborcji. Spotkania kursu są prowadzone w kontekście modlącej się wspólnoty kościoła lokalnego. Kurs jest okazją do tego, by w atmosferze bezpieczeństwa i współczucia uczestniczki mogły przyjąć uzdrowienie i odnowę w tej dziedzinie swojego życia. Składa się z 9 cotygodniowych spotkań dla kobiet (a także, w oddzielnych terminach, dla mężczyzn). Kurs łączy w sobie zarówno aspekty terapeutyczne jak i duchowe. Zwieńczeniem kursu jest sesja o charakterze rekolekcyjnym obejmująca sakrament pojednania i komunii.
Może ktoś z Państwa ma kogoś bliskiego, komu przydałaby się taka forma pomocy. Być może ktoś nam się zwierzył z tego ciężaru. Dlatego prosimy wszystkich o zabranie ulotek dostępnych z tyłu kościoła i dyskretne zachęcanie tych osób, aby się odważyły i przyszły na kurs.
Rozwój programu Powrót i Odnowa można również wesprzeć poprzez nabycie ciekawej książki na ten temat dostępnej na stronie www.powrotiodnowa.org

Jesteś naszym 153 gościem dzisiaj

Jesteś naszym 1538 gościem w tym tygodniu