Duszpasterstwo Nauczycieli

Spotkania w II wtorek miesiąca o godz. 19:00

Wielu małych mieszkańców naszego Osiedla ma problemy ze zrozumieniem niektórych partii materiału wymaganego w szkole. Dlatego też w naszej parafii funkcjonuje grupa nauczycieli niosąca pomoc w tych trudnościach. Dzieci przychodzą w każdy czwartek o godz. 15.00, a dyżurujący nauczyciele pomagają w przyswajaniu trudnych partii materiału.

Do naszego grona należą w dużej mierze nauczyciele emerytowani, dlatego serdecznie zapraszamy młodsze grono pedagogiczne do włączenia się w nasze dzieło.